niedziela, 20 grudnia 2009

Hey-ho.pl – zobacz nowy Serwis Społecznościowy dla pracowników i pracodawców
Hey-ho.pl  – zobacz nowy Serwis Społecznościowy dla pracowników i pracodawców
Grupa organizacji pozarządowych uruchomiły serwis społecznościowy – www.hey-ho.pl - Praca, Pracownik, Pracodawca.
 [Strona Główna Serwisu ] ↓↓

Serwis ma charakter innowacyjny. Będzie tworzył prawdziwy internetowy rynek pracy - poprzez publikowanie ogłoszeń oraz wystawianie opinii na temat pracowników i pracodawców.
[tak wyglądać może Twój profil] ↓↓↓Za wykonaną pracę ogłoszeniodawca otrzymuje opinię, która wpływa na rangę profilu.
[Kliknij podkreślenie celem zobaczenia opinii]

Celem hey-ho.pl jest też przyciągnięcie klientów, którzy będą chcieli budować swoją reputację na rynku lub korzystać z usług osób sprawdzonych i polecanych przez innych. W założeniu twórców hey-ho.pl Serwis charakteryzować się maksymalną prostotą użytkowania i przyjaznym oraz indywidualnym podejściem do użytkownika.


WWW.hey-ho.pl oprócz zachęcania fachowców średniego szczebla do prezentowania swoich umiejętności, stwarzania możliwości dorabiania sobie do pensji po godzinach oraz docierania do osób wykluczonych z rynku pracy – zatrudnia headhunterów udzielających użytkownikom darmowych rad. Właściciele hey-ho.pl planują, że nowy serwis, ze względu na swoje nowatorstwo i przydatność na rynku pracy trafi do ścisłej czołówki serwisów społecznościowych i ogłoszeniowych w Polsce.


Te plany są całkiem realistyczne, ponieważ serwis stawiający na to, że każdy użytkownik Internetu posiada jakieś talenty mogące być użyteczne dla innych, jest internetową pocztą pantoflową wypełniającą lukę pomiędzy serwisami służącymi do zarabiania (ogłoszeniowymi) a typowymi serwisami społecznościowymi (rozrywkowo-towarzyskimi).


[A tak wyglądają ogłoszenia]

Fundacja Aktywizacji zawodowej TRUCKER wraz ze swoimi partnerami NGO’s i sponsorami, posiadają jeszcze ten atut, że ich hey-ho.pl jest projektem non-profit. Z tego względu  uczestniczenie w tej społeczności fachowców  nie wiąże się z żadnymi opłatami. Nic dziwnego, że propozycja spotyka się z coraz większym zainteresowaniem wśród bezrobotnych, organizacji charytatywnych i zrzeszeń pracodawców.


Wkrótce rozpoczyna się kampania wirusowa hey-ho.pl w mediach. W nią wpisał się mój blog

Powstaje też komiks promujący serwis.
Wszystko po to by dotrzeć do osób szukających środków do życia oraz środowisk pracodawców.


Jako Blogerka-Partner tego Serwisu, rekomenduję zaproponowany przez www.hey-ho.pl nowatorski sposób docierania do pracodawców (poprzez budowanie swojej reputacji na rynku pracy) i zapraszam do pomocy w promocji serwisu oraz do umieszczania bezpłatnych ogłoszeń.


Co jakiś czas, będę informowała o funkcjonalnościach hey-ho.pl i dzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat serwisu. Pod takimi postami AdminPortalu www.hey-ho.pl obiecał udzielać odpowiedzi na wszelkie pytania użytkowników.

2 komentarze:

 1. Dziękuję Ancurku za zamieszczenie powyższej informacji. Pod poprzednim postem niezawodny Łazarz postawił nam poprzeczkę bardzo wysoko. Przyznam, że chyba przesadził z przychylnością.

  Tak czy inaczej postanowilismy zaprosić do Twojego bloga wszystkich użytkowników hey-ho.pl którzy chcieliby się podzielić swoimi komentarzami i uwagami na temat Serwisu, albo o cos zapytać.

  Będziemy tu odpowiadać.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam Admina Portalu Hey - Ho.
  Cała przyjemność po(na) mojej ancurkowej stronie;)
  Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich zainteresowanych w(na)moje skromne strony.

  Szanowny Łazarz wszystkim stawia poprzeczkę wysoko:)

  Zapraszam serdecznie.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń