piątek, 5 lutego 2010

Magiczna wędrówka po hey - ho:)

Dziś zabiorę Was w magiczną podroż po hey - ho. Krok po kroku...Jesteście na pierwszej stronie.Co się stanie jeśli wejdziecie w opcję:* START - nic:) Nadal będziecie na stronie głównej, z której możecie dowiedzieć się np. kto z Heyhołowskiej społeczności jest najaktywniejszy. Pierwsze cztery osoby są wyszczególnione na samej górze. Jeśli chcecie poznać kolejne miejsca w rankingu, musicie "kliknąć" na "więcej". Na szczęście wyścigu szczurów tu nie ma:)Na stronie głównej możecie zapoznać się z najnowszymi opiniami, prześledzić, kto aktualnie przegląda(z Hey-hołów)stronę oraz skorzystać z kalkulatorów wynagrodzenia i umowy zlecenia.


Przeglądanie umilą Wam krasnale ze swoją Snow White - High ho:)"Najeżdżając" na
przeniesiecie się na blog Ancurka:)Poniżej baneru bloga znajduje się wykaz Partnerów hey - ho, w podróż po nich również warto się wybrać.Na startowej stronie znajdują się ogłoszenia, na które pracodawcy w pierwszej kolejności zwracają uwagę.

Poprzez wyszukiwarkę znajdziecie drogą "na skróty" pożądanego pracodawcę bądź pracownika. 
To tutaj, na stronie głównej, możecie, a nawet powinniście, się zalogować.*NAJNOWSI - wyświetli Wam się lista najnowszych członków Heyhołowskiej społeczności, o której coraz bardziej głośno, nie tylko w świecie internetowym. Może warto Ich miło przywitać:)*REGULAMIN - oj, to musicie sami się z nim zapoznać. Nie jest, aż taki długi i napisany przystępnym językiem. Bez jego akceptacji nie dokonacie rejestracji w serwisie.*REJESTRACJA  - to zadanie również nie jest skomplikowane. O czym warto pamiętać? Pola, które są wymagane to :Nick, e-mail, hasło, kraj, płeć i akceptacja regulaminu, ale podanie w miarę możliwości jak najbardziej szczegółowych danych(np. ulicy, na której mieszkacie) ułatwi poszukującemu Was:) zadanie. Umieszczenie zdjęcia (od boskiej sylwetki ważniejsze jest sympatyczny wyraz twarzy) bądź avatara, który będzie nawiązywał do Waszego fachu oraz dobrego tytułu mogą przyciągnąć uwagę. Przed zapisaniem profilu i zakończeniem rejestracji należy zaakceptować regulamin oraz sprawdzić błędy.*O NAS - czyli o hey - ho. Warto tam zajrzeć Wędrowcze:)
*POMOC - uff, sporo tam czytania, ale za to poznacie szczegóły dotyczące poszczególnych elementów strony hey - ho, a także znajdziecie odpowiedzi na naprawdę wiele pytań, które mogą zaprzątać Wam głowę.

Naprawdę bardzo pomocne:)*REKLAMA - miejsce przeznaczone dla sponsorów i reklamę.

Halo, są chętni?:)*KONTAKT - jeżeli chcecie skontaktować się z zespołem Hey - ho , to jest to najodpowiedniejsze miejsce. Wpiszcie co Was boli, dręczy, niepokoi i cieszy(oczywiście odnośnie hey - ho) i wyślijcie. Możecie również skontaktować się telefonicznie 607340992 bądź mailem biuro@hey-ho.pl

Co się zmieni, jeśli się zalogujecie?Po pierwsze wszyscy będą widzieli, że jesteście właśnie on-line.Po drugie pojawi się okno WYSZUKIWARKI, z której to możecie wysłać zaproszenie do kogo tylko chcecie i poinformować go o Waszym istnieniu na hey-ho.

Osoba zaproszona otrzymuje tekst następującej treści:Witaj

Twój znajomy (Wasz Nick na hey-ho) zaprasza Cię do swojej społeczności na hey-ho.pl

Wiadomość została wysłana automatycznie - prosimy na nią nie odpowiadać.

Pozdrawiamy, hey-ho.pl.Pozycje START i NAJNOWSI pozostaną na swoich miejscach bez zmian. Pojawią się natomiast: POWIĄZANIA, OPINIE, POCZTA, NOTATNIK, EDYTUJ i HISTORIA.POWIĄZANIA. W rubryce tej są Wasi Znajomi, Współpracownicy i Kontrahenci. Aby do nich dołączyli muszą być zarejestrowani na hey - ho. Każdy z nich może wystawić Wam opinię, które mogą mieć wpływ na rozwój Waszej pozycji na portalu. Wy również możecie zrewanżować się im recenzją. Współpracowników i Znajomych możecie usunąć z Waszej listy powiązań, ale Kontrahentów już nie. Nie zawierajcie więc zbyt pochopnych kontraktów. Tym bardziej, że to opinie Kontrahentów mogą znacząco wpływać na Wasz wizerunek na hey - ho.Jeśli wejdziecie w OPINIE, to wyświetli Wam się ich podział na otrzymane, wystawione i do wystawienia. Z pierwszych dowiecie się jak Waszą współpracę (jeśli takowa miała miejsce) ocenili chlebodawcy. Wystawione - to Wasze opinie o Znajomym, Współpracowniku bądź Kontrahencie. Jeśli macie kogoś zapisanego w tych rubrykach, to automatycznie "ustawiają" się oni w kolejce po Waszą opinię:)POCZTA na hey-ho znacznie ułatwia komunikację z innymi Heyhołowcami:)Z kolei w NOTATNIKU  możecie umieścić wszystkie profile osób, które Was zainteresowały i z którymi chwielibyście się być może w przyszłości skontaktować.Jeśli będziecie często zaglądali do EDYTUJ  i dopieszczali Wasze ogłoszenie, zmieniali avatara bądź zdjęcie, to będziecie pojawiali się na pierwszej, bardzo ważnej stronie.W HISTORII zapisywana jest każda modyfikacja Waszego ogłoszenia, począwszy od pierwszego zamieszczonego. Możecie je szczegółowo przejrzeć korzystając z opcji PODGLĄD.Po zalogowaniu się znikają z Waszego pola widzenia: POMOC, REGULAMIN, REJESTRACJA, O NAS, REKLAMA i KONTAKT. Pojawią się po wylogowaniu.Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat danej osoby na hey - ho, wystarczy wejść na Jej profil . Będziecie mogli wtedy taką osobę dodać do notatnika, zaprosić do znajomych bądź do współpracy . Dowiecie się wówczas więcej na temat jej doświadczenia, poznacie opinie o niej, zobaczycie listę powiązań.

Możecie też wysłać wiadomość lub zaproponować gentelmen's agreement. Jest to współpraca oparta na dobrowolnej umowie, wzajemnym zaufaniu. Rodzaj dżentelmeńskiego układu i honorowego zobowiązania, którego nie możecie zerwać. W wyjątkowych sytuacjach możecie poprosić o pomoc w tej kwestii admina.Uwaga!Zawartości Waszej POCZTY i NOTATNIKA nikt prócz Was nie widzi.A więc, Wędrowcy - Heyhołowcy buszujemy po profilach, a jest ich coraz więcej i szukamy potencjalnych partnerów biznesowych.Pozdrowionka, powodzonka i hey -ho:)

  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz