poniedziałek, 4 stycznia 2010

Witajcie w Nowym Roku 2010!

Było bajkowo, kolorowo, wystrzałowo!!!

Niestety trzeba powrócić do szarej rzeczywistości, ale żeby nie było to zbyt ciężko, zacznę od życzeń:

*dla tych, którzy mają pracę – rozwoju, awansu i podwyżki, samych miłych i pozytywnych chwil w miejscu zatrudnienia, niepsującego się sprzętu, koleżeńskich współpracowników oraz uśmiechniętego, wyrozumiałego i hojnego szefa. Jeśli macie to szczęście i robicie, to, co kochacie, to szanujcie swoją pracę. Jeśli natomiast czujecie, że Wasze miejsce wykonywania zawodowych obowiązków, to pomyłka, może warto pomyśleć o zmianie, by poczuć się szczęśliwym, kreatywnym, zdolnym, docenionym;

*dla tych, którzy zatrudnienia szukają – znalezienia dobrze płatnej pracy, która oprócz dobrobytu przyniesie także satysfakcję i możliwość rozwoju skrzydeł, będzie źródłem pasma sukcesów. Nie poddawajcie się i szukajcie. Aż znajdziecie. Nie traćcie przy tym wiary, przede wszystkim w siebie, swoje zdolności i możliwości. Bądźcie też bardzo aktywni, bo Wasz przyszły pracodawca sam do Was nie zapuka.


Dla wszystkich: zdrówka, miłości, szczęścia, pieniążków i tego wszystkiego, co sobie wymarzyliście. Obyście na koniec grudnia mogli powiedzieć: to był cudowny rok!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz